Working Together

O NAS

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która elastycznie reaguje na potrzeby rynku pracy. Specjalizujemy się w personalizowanych usługach zatrudnienia. Od powstania firmy dostarczamy rozwiązania w zakresie usług agencji tymczasowej pracy zarówno procesów produkcyjnych, usługowych jak i logistycznych. Naszym atutem jest możliwość dostarczenia nieograniczonej ilości pracowników ze wschodu (Ukraina, Białoruś etc.).

 

Współpracę opieramy na partnerstwie biznesowym oraz analizie i zrozumieniu strategii działań na rynku naszych Klientów. Indywidualnie dostosowujemy, w oparciu o potrzeby i charakterystykę działań Klienta, zarówno model jak i zakres prac. Wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia w celu usprawnienia zarządzania usługą, takie jak dedykowane oprogramowanie pozwalające sprawnie i efektywnie zarządzać personelem oraz składnikami powierzonego majątku. Wiemy, iż efektywne zarządzanie w tym zakresie, wynajdywanie wolnych rezerw systemu często decyduje o sukcesie projektu.

 

Współpracując z Partnerami zawsze mamy na uwadze specyfikę branży, kulturę organizacyjną, oczekiwania Kontrahentów, a przede wszystkim wspólne osiąganie zamierzonych celów biznesowych na najwyższym możliwym poziomie. Wysoką jakość zapewniamy dzięki sprawdzonym metodom doboru pracowników, ich szkolenia, jak również ścisłego przestrzegania procedur i procesów technologicznych oraz dokładnego kontrolowania realizowanych zadań.

 

Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych, logistyce zasobów ludzkich, a także formalnościach kadrowo-podatkowych. Współpracujemy zarówno z międzynarodowymi korporacjami, n.p. ZALANDO, AMAZON, tak i lokalnymi przedsiębiorstwami, takimi jak BEEF&PORK Sp.z.o.o.,  ofertując fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę Klienta na każdym etapie współpracy, działając zgodne z ogólnoświatowymi standardami i lokalnym prawem.

Skontaktuj się z nami